Hakkımızda » Aven Psikolojik Danışmanlık

Biz Kimiz?

Ankara Aven Psikoloji Merkezi, kurulduğu ilk günden günümüze, 15 yılı aşan yolculuğu boyunca etik ilkeler ve bilimsel ekoller ile tüm yaş gruplarından danışanlara mutlu bir yaşam imkânı sunuyor. Aven Psikoloji Merkezi, Türkiye’de ilk legoterapi, ilk özel ve kamu kuruluşuna kurumsal danışmanlık, ilk merkez statüsündeki psikoloji kliniği gibi psikolojik danışmanlık alanında pek çok ilki gerçekleştirdi.

Aven Psikoloji Merkezi’nde ihtiyaca uygun olarak tamamen kişiye özel hazırlanan sürdürülebilir çalışmalar ile kalıcı sonuçlar elde edilir. Türkiye ve Avrupa’da elde ettiği başarılar, uzman kadrosunun kalitesi, modern ve üst düzey terapi ortamı, psikolojik destek konusuna bakış açısı ve birçok benzersiz niteliğe sahip Aven Psikoloji Merkezi Ankara, sizlere muadili olmayan bir hizmet sunar.

Aven Psikoloji Merkezi, faaliyetlerini uluslararası standartlarda etik ilkeler, danışan memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Psikoterapi, bir sanattır Aven Psikoloji Merkezi’nde. Bünyesinde bulunan Uzman Klinik Psikologlar ile kişi için en iyi olanı, kusursuz bir özenle hizmet verme sanatıdır.

Çalışma alanlarımızdan bazıları; Ankara Psikolog, Ankara Çift Terapisi, Ankara İlişki Terapisi, Ankara Evlilik Terapisi, Ankara Aile Danışmanlığı, Ankara Ergen Psikolog, Ankara Pedagog, Ankara Oyun Terapisi, Ankara Çocuk Psikoloğu..

Neden Biz?

Tecrübe ve Öngörü

Aven Psikoloji Merkezi bilime teorinin ötesinde bir öngörü ile yaklaşarak bütüncül psikoterapi anlaşı ile alanına yön veren, mesleğe ilk adımını atan birçok uzmanı yetiştiren, binlerce hayata dokunmuş çok yönlü bir kuruluştur.

Güvenilirlik

Aven Psikoloji Merkezi akademik ve pratik eğitimini tamamlamış, etik ilkelere bağlı, danışan odaklı uzmanlar ile açık, etkin ve profesyonelliğe dayalı yaklaşıma sahip bir kuruluştur.

Etik Değerler

Aven Psikoloji Merkezi temel etik ilkelere ve gizlilik kavramına sımsıkıya bağlı, bu konuda üzerine düşen tüm sorumluluğu hassasiyetle yerine getiren, gizlilik mahremiyetine empati ile yaklaşan bir kuruluştur.

Yenilikçilik

Aven Psikoloji Merkezi, soğuk hastane imajını tersine çevirerek modern, dinamik, estetik ve sıcak bir psikoterapi ortamıyla üst düzey hizmet sunar. Bilimsel Ar-Ge çalışmalarını, toplumsal olayların insan psikolojisi üzerindeki etkilerini, çağımızın gereksinimlerini her daim gözlemleyen ve terapi sürecine dahil eden bir kuruluştur.

Ömür Boyu Memnuniyet

Aven Psikoloji Merkezi, memnuniyeti ömür boyu sağlamayı başarı kriteri olarak kabul eder. Yapılan şema çalışmalaları, bilinçaltı etkinlikleri ve kişi tarafınca ömür boyu kullanılabilir öğretiler ile kalıcı memnuniyeti hedefleyen bir kuruluştur.

Kendine Geç Kalma

Sağlıklı bir toplum için ruh sağlığı bir bütündür. Çocuğuyla, genciyle, yetişkiniyle, ailesiyle..

Hayatımız boyunca elde ettiğimiz kazanımlar, başarılar, başarısızlıklar, sevdiklerimiz, sevmediklerimiz, anılarımız ve birçok bileşen yaşam yolculuğumuzda bize eşlik ederler. Bu yolculukta kendimiz için aldığımız kararlar, ihtiyaçlarımızı analiz edebilme yeteneğimiz, ruhumuzdaki boşlukları görebilme ihtimalimiz, sorunlarla yüzleşecek cesaretimiz hayattaki rotamızı belirlerken önemli rol oynayan unsurlardır. Bu yolculukta doğru rotayı Aven Psikoloji Merkezi ile belirlemeye hazır mısınız?

Aven Psikoloji Merkezi bünyesinde bulunan Uzman Klinik Psikologlar ile tüm yaş gruplarına hizmet vermektedir. Çalışma alanlarımız; Ankara Psikolog, Ankara Çift Terapisi, Ankara Aile Danışmanlığı, Ankara Pedagog, Ankara Oyun Terapisidir.

Ruhumuza İyi Bakmalıyız

Aven Psikoloji Merkezi olarak “Önce İnsan” diyor ve insana değer veriyoruz. İnsanlar birbirlerine ve en önemlisi kendilerine muhtaçlardır.

Ruhumuza iyi bakmak stres yönetimi yapabilmek, duygusal ihtiyaçlarımızı anlayabilmek, ruhumuza iyi gelen ilişkiler kurabilmek, kendimizi kabul edebilmek kısacası ruhumuzu dengede tutabilmekten geçiyor. Aven Psikoloji Merkezi olarak psikoterapilerimizde ruhsal dünyanızı keşfetmenize, duygusal bağlarınızı iyileştirmenize ve içsel gelişiminize eşlik etmek için çaba gösteriyoruz. Bedeniniz kadar ruhunuzun da sağlıkla kalması dileğiyle…

Foto Galeri